SV. POTVRDA 2020.

obavijest krizmanicima

VAŽNO : DOK NEMA NEMA NASTAVE U ŠKOLI , NEMA NI PRIPRAVE ZA SV. POTVRDU !

VAŽNO : NIŠTA NE BRINITE DRAGI PRIPRAVNICI ZA SVETU POTVRDU(KRIZMU) , KAD SE UKINU IZVANREDNE MJERE ZAŠTITE OD KORONAVIRUSA, BIT ĆE SLAVLJE I PODJELJIVANJE SV. POTVRDE(KRIZME) , A SAD JOŠ NE MOŽEMO NIŠTA ZNATI NI PREDVIDJETI ! HRABRI BUDITE,MOLITE I PRIDRŽAVAJTE SE SVIH UPUTA I ODREDBI NADLEŽNIH SLUŽBI ZA KRIZNA STANJA.

DRAGI RODITELJI I PRIPRAVNICI ZA SV. POTVRDU !

ZA SADA NEMA INFORMACIJA O UVJETIMA I KADA BI MOGLO BITI SLAVLJE SV. POTVRDE U NAŠOJ ŽUPI SV. NIKOLE BISKUPA.

POSTOJI JEDAN TEHNIČKI DIO KOJI SE POKUŠAVA RIJEŠITI:

DJELITELJ SV. POTVRDE BI NAKON MAZANJA SV. ULJEM NA ČELO POTVRĐENIKA TREBAO IĆI OPRATI I DEZINFICIRATI RUKE

DA BI SV. POTVRDU PODIJELIO SLJEDEĆEM POTVRĐENIKU !

TU SU JOŠ I KUMOVI, PREMA SADAŠNJIM MJERAMA POTREBNA JE DISTANCA OD 2 METRA,

JER BLIZU MOGU BITI I SJEDITI SAMO UKUĆANI .

OVISI I O SITUACIJI, HOĆE LI SE MJERE UBLAŽAVATI. PROMIŠLJAMO U CRKVI I PRATIMO SITUACIJU.

ZA SADA NE ŽELIMO DAVATI NIKAKVE  TERMINU SV. POTVRDE, PRIČEKAJMO JOŠ MALO ! Mario Bičak, župnik

-DRAGI PRIPRAVNICI ZA SV. POTVRDU I DRAGI RODITELJI !

U NAŠOJ NADBISKUPIJI ODLUČENO JE DA SE SLAVLJE SV. POTVRDE ODGAĐA ZA JESEN ! Mario župnik