RASPORED SVETIH MISA

19.-25. listopada 2020.

 

RASPORED SVETIH MISA

19. 10. 2020.  –  25. 10. 2020.

 

 

Ponedjeljak,  19. 10. 2020., sv. Ivan Brebeuf i Izak Jogues

7.30  + MILICA HORVAT;

    18.30  + IVAN TUŠEK; +FRANJO VRBANIĆ, BOŽO i MARIJA MIKLENIĆ;

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Utorak,  20. 10. 2020.

      7.30  + BARICA BLAŽINIĆ (god.);

    18.30  + MIHAEL i ROZIKA ŽBULJ, ANKICA PERAK, ZDENKO PLICHTA; +ANICA JERBIĆ; +VIKTOR BEDENIKOVIĆ, DRAGICA i MILORAD KISIĆ; +OB. ANTE TRESIĆ-PAVIČIĆ; +STJEPAN i VIKTORIJA LUKINIĆ, IRMA JANDREČIĆ; +MARICA HUZJAN; +MIRKO PILSKI;

   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Srijeda,  21. 10. 2020., sv. Uršula

  7.30  + JURAJ, ERNEST i VERA SOKAČIĆ, STJEPAN, MARA, NIKOLA i ANICA RUKAVINA;

    18.30  + ANTO KRAJINA, ANĐA i IVKA; +vlč. ŽELJKO PAVIČIĆ;

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Četvrtak,  22. 10. 2020., sv. Ivan Pavao II

      7.30  + NA NAKANU;

18.30  + ZDENKO SERTIĆ;

   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Petak,  23. 10. 2020., sv. Ivan Kapistranski

 7.30  + NA NAKANU;

    18.30  + VLASTA BRADAČ (god.); +MARIJAN, MAŠA, MILAN i MARIJO TODORIĆ;

   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Subota,  24. 10. 2020., sv. Antun Marija Claret

  7.30   + NA NAKANU;

   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Nedjelja, 25. 10. 2020., Trideseta nedjelja kroz godinu

  7.30  + STJEPAN PECIGOŠ;

 

  9.30   + ZA ŽIVE i POKOJNE  ŽUPLJANE;

 

    11.00   + IVA i MILAN TADIĆ, OB. TADIĆ i MARTINOVIĆ;

 

    18.30   + ZVONKO BUSAK (god.); +JOSIP JEDVAJ, STANISLAVA i NIKOLA GOJMERAC; +ŽIVKO PETEŠIĆ;